PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045503}

Na samą myśl o Tobie

The Idea of You
5,8 8 556
ocen
5,8 10 1 8556
5,6 10
ocen krytyków
Na samą myśl o Tobie
powrót do forum filmu Na samą myśl o Tobie

Film był tak denny, tak niemożliwy…magicznym sposobem spotkała ciasteczka popstara i big love od razu. Czemu nie przedstawiają histori matki po rozwodzie, ktora zakochala się w zwykłym chlopaku ? Zawsze muszą zrobić z któregoś bohater, jakiegoś bogola więc co do radzenia sobie w życiu problem z głowy. Poruszając takie tematy , powinno się brać za przykład przeciętnych ludzi…ktorzy napotkają po drodze wiele problemów, a film będzie pokazywał jak można sobie z tym radzic i że życie nie jest takie kolorowe. Potem ludzie od życia chca takich wyidealizowanych histori i są załamani swoim życiem . Jak się ma oglądac pamietnik ksiezniczki to wiesz co Cie czeka i że to będzie bajka, przyjemna na niedzielny dzionek z rodzinką. Tutaj niby powazne tematy, ale baja praktycznie nieosiągalna. Są czasem przypadkim, że cos niemożliwego jednak staję prawdą i jak film jest oparty na faktach to zupelnie inaczej się ogląda. Sceny tak wymuszone , sztuczne, denne…pierwsza połowa filmu flaki z olejem,ledwo dotrwałam do końca

ocenił(a) film na 8
nina1994

Jeżeli chcesz historii o młodym Zbysiu i zakochanej w nim Grażynce z trójką dzieci na dorobku to zawsze możesz skorzystać z opcji Polsatu czy innego TVN-u i zobaczyć historie "z życia wzięte" typu "Trudne sprawy" czy inna "Szkoła". `A dla prawdziwych twardzieli pozostaje p. Jaworowska. Ludzie mają chcieć od życia więcej bo na tym to polega, a nie dołować się historiami w programach jw.

ocenił(a) film na 5
Sprezyna750

Można zrobić fajny film, w którym jest pokazane prawdziwe życie i sposoby na radzenie sobie z nim oraz jak doprowadzić do szcześliwego zakończenia.  Od życia można zawsze chcieć więcej i niech filmy pokazują, że to od nas zależy, a nie od bajeczek. 

ocenił(a) film na 8
nina1994

Jeżeli uznasz, że twoje życie to bajka to takie będzie, a to jak je przeżyjesz zależy tylko od Ciebie, a nie od filmu :-). Tutaj też nie jest różowo bo główna bohaterka mierzy się z ogromnym hejtem tylko dlatego, że "ma czelność" być starsza od partnera i szczęśliwa. Hejt w sieci jest w dzisiejszych czasach czymś niestety "normalnym" więc można powiedzieć, że jest pokazane prawdziwe, współczesne życie. Filmów o szarej rzeczywistości jest mnóstwo - co kto lubi. Ja zdecydowanie wolę taką wersję.

Sprezyna750

błagam a czym sie ten film różni od trudnych spraw XD niektóre odcinki paradokumentów bez kitu mają głębszą fabułę

ocenił(a) film na 8
sally_storm

Różni się chociażby fabułą i atrakcyjnymi postaciami :-). A jak szukasz głębi to rzeczywiście skup się na paradokumentach :-)

ocenił(a) film na 9
sally_storm

Przede wszystkim grą aktorską i np. zarobkami aktorów(pomimo twojej krytyki), którzy mają gdzieś opinię jakiejś randomowej Polki z jej słynnym i jakże elokwentnym "xd" na końcu. Nie to, żeby w xd było coś złego, ale czepiasz się, że film nie jest jakimś ambitnym dziełem, a sama nie potrafisz napisać ambitnego komentarza. Mnie się podobał. Miło spędziłam czas. Wystarczy czasami zluzować pośladki.

klaud1a84

nie zesraj sie xd

ocenił(a) film na 9
Sprezyna750

O to, to. Brawo.

nina1994

Dzięki temu, że historia dotyczy sławnego „popstara” i „bogola” lepiej wybrzmiał hejt na związek, a przy tym ukazane zostały problemy z jakimi mierzą się znane osoby i ich bliscy. Co do samej opowieści to wcale nie taka niemożliwa, dość dobrze to zaaranżowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones