PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174060}

Nieustraszony Kwartet

Die Furchtlosen Vier
6,2 29
ocen
6,2 10 1 29

Nieustraszony Kwartet
powrót do forum filmu Nieustraszony Kwartet

Zapamiętałem ten film jak leciał na "TVN Siedem", teraz kiedy trafił w moje ręce (od polskiego dystrybutora, zatytułowany "Czterech Wspaniałych") postanowiłem go obejrzeć. Zaczynał się ciekawie, ot jako zwykła animacja 2D dla dzieci, tak z czasem było coraz gorzej. Głównie dlatego, że był zbyt dla dzieci. Animacja w porządku, dialogi w polskim dubbingu proszą się o korektę, ale piosenki były całkiem w porządku (mógłbym rzec, że były one jedynym plusem w tej animacji). "Czterech Wspaniałych" jest również animacją niezwykle nudną, bo w tego typu produkcji powinny znaleźć się jakieś żarty. Ogółem nie żałuję straconego czasu, ale nie zabieram się na kolejny seans.

mroczny_pomidor

Pomidorze !! Dysponujesz jeszcze tą bajką? Ja i wiele innych osób poszukujemy jej z nadzieją, ale na nic to bo słuch po niej zaginął.

tuttifrutti

Tak, kaseta VHS cały czas jest w moich rękach ;-)

mroczny_pomidor

nie chcesz jej przegrać na dvd i wrzucić? ;D a może chcesz sprzedać?

tuttifrutti

Nie wiem czy chcę ją sprzedać, ale wiem, że nawet jakbym chciał zgrać film na DVD to raczej nie dysponuję odpowiednim sprzętem + nie mam pojęcia jak się takie rzeczy robi ;-)

mroczny_pomidor

rozumiem, też żałuję bajek na vhs które oddałam kuzynkowi :p. Jeśli kiedyś zadysponujesz sprzętem to nie zwlekaj :)
Pozdro

tuttifrutti

Zapamiętam o tym. Pozdrawiam.

mroczny_pomidor

i jak tam? xD

tuttifrutti

Bez zmian? :-)

mroczny_pomidor

szkoda. Obejrzałbym sobie :p

tuttifrutti

witam pilnie poszukuję tej bajki cena do ustalenia na pewno atrakcyjna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones